Gotowa gładź tynkowa ŚMIG – test gładzi

smig 150x150 Gotowa gładź tynkowa ŚMIG – test gładziWszyscy dobrze wiemy jak wygląd naszego domu bądź mieszkania jest dla nas ważny.  Chcemy aby wszystko było idealnie zrobione. Zależy nam na czasie, oszczędności i jakości wykonania. Zazwyczaj sami nie podejmujemy się robienia remontu tylko wzywamy w tym celu fachowców. Wszystko wydaje nam się takie trudne i samodzielnie nie do wykonania. Jest na szczęście produkt który na długi czas zmieni nasze podejście do remontów, kojarzonych głównie z brudem i dużymi kosztami.


Szukając produktu który zadowoliłby moje potrzeby natknąłem się na gładź tynkową  Śmig. W sklepie przekonywany  byłem  o wyjątkowej jakości tego produktu. Zapewniano mnie że jeśli choć trochę wcześniej miałem do czynienia z produktami tego typu sam doskonale poradzę sobie w wyremontowaniu mojego mieszkania. Pomyślałem,  że nie zaszkodzi spróbować. Szybko więc przystąpiłem do pracy.

Śmig to produkt najwyższej jakości. Remontując  taką masą szpachlową poczułem, że nie straszne mi remonty. Produkt idealnie wygładził powierzchnię ścian oraz sufitów. Gładź ta to idealne podłoże pod wykładanie ścian tapetami lub odświeżanie ścian nowymi  kolorami farb które zupełnie zmienią oblicze naszego dotychczasowego mieszkania.

Wielką zaletą gładzi Śmig jest jej forma. Przed rozpoczęciem pracy należy jedynie dokładnie oczyścić powierzchnię którą przeznaczymy na wygładzenie masą szpachlową. Bardzo ważne jest by podłoże to było suche i trwałe.  Po otworzeniu wiaderka, masa ta niemal natychmiast przeznaczona jest do zastosowania. Swobodnie można ją rozprowadzać bezpośrednio z opakowania co również pomaga  w wygodnej pracy z tym produktem. Niespotykaną rzeczą jest to że w każdym momencie naszej pracy możemy ją przerwać, gładź zakryć wieczkiem,  a po ponownym otworzeniu jej konsystencja nie zmienia się i jest gotowa do ponownego użytku. Śmig doskonale uchroni nas przed popękanymi ścianami.

Bardzo ważnym elementem naszej pracy jest wiedza na jakie podłoże Śmig jest przeznaczony. Gładź nie będzie idealnym rozwiązaniem na powierzchnię metalową, szklaną bądź zawilgoconą. Zaprawa tynkarska Śmig jest bardzo łatwa do rozszlifowania. Nakładając  5 milimetrową warstwę masy szpachlowej na ścianę po zaschnięciu bardzo łatwo wygładzić wszystkie nierówności. Można to robić zwykłym papierem ściernym dowolnej grubości bądź specjalnymi szlifierkami.

Gładź tynkowa Śmig to bezpieczny zakup. W razie problemów z masą szpachlową w trakcie 12 miesięcy od daty produkcji podanej na opakowaniu producent udziela klientom gwarancji na dany produkt.

Podsumowując  gips szpachlowy  Śmig jest  idealnym produktem do wykończeń naszego domu lub mieszkania. Wszystko robi się bardzo łatwo, szybko i przyjemnie. Jest to gotowa gładź tynkowa która szybko schnie, łatwo się szlifuje i stanowi doskonale podłoże pod kolory farb które na zawsze odmienią wygląd naszych pokoi. Śmig nie jest kosztownym produktem. Cennik gładzi gipsowych jest bardzo rozpięty.Śmig plasuje się w samej czołówce nie tylko pod względem jakości ale również bardzo dobrej ceny.

Gładź gipsowa Śmig to świetny produkt pozwalający szybko i tanio zmienić nasze mieszkanie na lepsze.

1 Komentarz do Gotowa gładź tynkowa ŚMIG – test gładzi

  1. Mirek 6 października 2010 at 07:25

    Super gładz polecam, lepsza niż cekol

Skomentuj jako pierwszy

*